iBaker

TOOTED

Pärmi-lehttaigen

Pärmi-lehttaigen

 

Klassikaline pärmi-lehttaigen, mille valmistamisel oleme kasutanud parimat toorainet. Taigen on pakendis juba parajaks rullitud 20x18 cm suuruste lehtedena.

 

 

Frankfurteri suupiste

Frankfurteri suupiste

Eritellimusena Eestis valmistatud mini-frankfurterid on lihaküllased ja maitsvad vorstikesed, mis koos kvaliteetse taignaga viivad keele alla. Minipirukad sobivad nii peolauale kui õlle või veini kõrvale suupisteks. Farnkfurteri suupiste on eelkergitatud ja ei vaja sulatamist.

Õuna-kaneelirull

Õuna-kaneeli rull

Õuna-kaneelirull on maitsva õunamoosi ja kaneeli täidisega saiake. Rull on eelkergitatud ja ei vaja sulatamist, murrad vaid sobiva koguse saiakesi ning pistad kuuma ahju. Õuna-kaneelirull on imelihtsalt valmistatav maiuspala, mis sobib kroonima maitsvat einet või hommikukohvi kõrvale. Rullis on 6 eellõigatud saiakest.

Juusturull

Juusturull

Juusturull on juustutäidisega saiake. Rull on eelkergitatud ja ei vaja eelnevat sulatamist. Juusturull on ideaalne alustamaks päeva või maitsvaks lisandiks supi kõrvale. Murrad vaid sobiva koguse saiakesi ning pistad kuuma ahju. Rullis on 6 eellõigatud saiakest.

Croissant

Croissant

iBakeri Croissant on ehtne Prantsuse sarvesai. Eriretsepti järgi valmistatud taigen tagab õhulise ja autentse tulemuse, mis viib keele alla. Naudi Croissanti tervena või lõika pooleks ning valmista endale meelepärane võileib. Croissant on eelkergitatud ja ei vaja sulatamist.

Lehttaigen

Lehttaigen

 

Klassikaline lehttaigen, mille valmistamisel oleme kasutanud parimat toorainet. Taigen on pakendis juba parajaks rullitud 20x18 cm suuruste lehtedena.

 

 

Baguette küüslauguvõiga

Baguette küüslauguvõiga

iBakeri küüslauguvõiga baguette on suurepärane lisand paljude roogade juurde. Ehtsa võiga valmistatud täidis annab saiale hõrgu ja naturaalse maitse.

Prantsuse baguette

Prantsuse baguette

Eriretsepti järgi valmistatud ehtne prantsuse baguette on mõnusalt krõbeda kooriku ja maitsva pehme sisuga sai. Vaid paarikümne minutiga on soe sai laual ja tuba head lõhna täis.